Imię: Nano
Ur. 03.2018r.
Wielkość: duży

Nano czeka na wirtualnego opiekuna!

Nano trafił do schroniska razem z bratem i dwoma suczkami. Pieski zostały oddane z powodu choroby właściciela, który nie mógł się już nimi dłużej zajmować. Ta psia gromadka świetnie się dogaduje i jest bardzo ze sobą zżyta. Nano to ładny, młody pies dobrze radzący sobie na smyczy. Jest grzeczny, energiczny i przyjaźnie nastawiony do człowieka. Potrzebuje nowego domu pełnego dobroci i miłości, a w zamian zaoferuje przyjaźń i wierność swojemu nowemu właścicielowi.