Imię: Nekla
Ur.: 12.2019r
Wielkość: mała
Waga: ok. 7,80 kg

Nekla czeka na wirtualnego opiekuna!

Nekla to niewielka, biało – czarna suczka znaleziona na terenie gminy Repki. Trafiła do schroniska zakleszczona. Jest pod opieką weterynarza. To bardzo wesoła i przyjaźnie nastawiona psinka. Już od pierwszych chwil pobytu w nowych warunkach czuje się pewnie i beztrosko. Uwielbia być głaskana i przytulana. Taka bliskość z opiekunem daje jej poczucie bezpieczeństwa. Nekla potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczna i wpatrzona w człowieka. Kto podaruje nowy domek tej promiennej suczce?