Imię: Neon
Ur.: 2018r
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Neon czeka na wirtualnego opiekuna!

Neon to mały psiak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszych chwilach pobytu w nieznanym otoczeniu nie czuł się pewnie i był nieśmiały. Potrzebował troszkę czasu na poznanie nowego środowiska oraz opiekunów. Gdy już zaufał człowiekowi i otworzył się na zawieranie nowych znajomości dał się poznać jako spokojny, grzeczny i przyjacielski piesek. Delikatne głaski dają mu wiele radości i sprawiają, że czuje się bezpiecznie. Neon nie radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Kto pokocha fajnego psiaka?