Imię: Neron
Rasa: mix
Ur. 2012
Płeć: samiec
Wielkość: duży
Waga: 34 kg

Wirtualnym opiekunem jest Lidia.

Neron to duży pies znaleziony na terenie gminy Brwinów. Pies jest w opłakanym stanie. Ma wielkiego guza na jądrach, przepuklinę, skórę w tragicznym stanie i liczne wyłysienia na całym ciele. Guz utrudnia Neronowi normalne poruszanie, na pewno sprawia mu również ból. Psiak jest już pod opieką weterynarza. Będziemy starali się mu pomóc. W stosunku do człowieka jest obojętny, ale nie wykazuje żadnej agresji. Widać, że jest zrezygnowany i już dawno stracił nadzieję na lepsze jutro . Na smyczy pies radzi sobie dobrze. Znów musimy prosić Państwa o pomoc w ustaleniu właściciela psa. Może ktoś poznaje tego psa ? Prosimy o każdą informację. Pomóżcie ukarać człowieka, który latami musiał przyglądać się jak jego pies cierpi i nic z tym nie zrobił.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl