Imię: Neto
Ur. 03.2018
Wielkość: duży

Neto czeka na wirtualnego opiekuna!

Neto trafił do schroniska razem z bratem i dwoma suczkami. Pieski zostały oddane z powodu choroby właściciela, który nie mógł się już nimi dłużej zajmować. Ta psia gromadka świetnie się dogaduje i jest bardzo ze sobą zżyta. Neto jest młodym psem, w pierwszym kontakcie mocno onieśmielonym i zagubionym w nieznanym otoczeniu. Jednak po chwili spędzonej z opiekunem, zaczyna czuć się pewniej, sam zabiega o bliskość człowieka i pieszczoty. Niestety Neto nie radzi sobie za dobrze na smyczy, ale jest mądrym i pojętnym uczniem, więc szybko nadrobi braki. Szukamy dla niego dobrego domku i człowieka – przyjaciela na całe życie.