Imię: Niagara
Ur. 2016
Wielkość: duża

Niagara czeka na wirtualnego opiekuna!

Niagara to młoda suczka w typie owczarka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Jest trochę onieśmielona nowym otoczeniem i wykazuje ostrożność podchodząc do nieznanych osób, ale nie przejawia przy tym żadnej agresji. Gdy już się troszkę przełamie czerpie dużo radości z obecności człowieka i jego dotyku. Niagara umie chodzić na smyczy. Została znaleziona w brązowej obróżce widocznej na zdjęciach. Niagara to wrażliwa, ale pełna pozytywnej energii suczka, która potrzebuje tylko bliskości człowieka i dużo, dużo miłości.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?