Imię: Nikiel
Ur.: 2005
Wielkość: średni
Waga: 7,10 kg

Nikiel czeka na wirtualnego opiekuna!

Nikiel to staruszek znaleziony na terenie gminy Brwinów. Psiak jest bardzo wychudzony i zaniedbany. Na prawym boku ma guza, a na ciele liczne wyłysienia. Jest już oczywiście pod opieką weterynarza. Będzie diagnozowany i będziemy starali się mu pomóc. Psiak jest spokojny i cichutki, nie zabiega szczególnie o uwagę człowieka, ale jest przyjaźnie nastawiony. Na smyczy nie radzi sobie za dobrze, chyba nie miał z nią do czynienia za często.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?