Imię: Nikodem
Ur. 2015
Wielkość: duży
Waga: ok. 35 kg

Nikodem czeka na wirtualnego opiekuna!

Nikodem to pies w typie owczarka niemieckiego porzucony przez właściciela. Mieszkaniec Łomianek wywiózł swojego psa do lasu na terenie gminy Czosnów. Pies był zaczipowany, więc nie mieliśmy kłopotu z ustaleniem jego opiekuna. Oczywiście złożyliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa znęcania się nad zwierzęciem przeciwko właścicielowi. Mamy nadzieję, że zostanie on ukarany za narażenie życia i zdrowia psa. Nikodem potrzebuje trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją, nieznanym miejscem i opiekunami. Na razie nie chce nawiązywać bliższych kontaktów z człowiekiem i zachowuje dystans.