Imię: Nirvana
Ur.: 12.2021 r
Wielkość: średnia
Waga: ok. 19 kg

Nirvana czeka na wirtualnego opiekuna!

Nirvana to owczarkowata dziewczynka znaleziona na terenie Legionowa. Psinka jest wesoła i otwarta w stosunku do człowieka. Lubi być przytulana a głaski sprawiają jej wiele przyjemności. To rozbrykana i pełna pozytywnej energii psinka. Nirvana potrafi chodzić na smyczy ale zdarza jej się mocniej pociągnąć. Została znaleziona w kolorowej, parcianej obroży widocznej na zdjęciach. Czy ktoś ją pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwa?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Dane kontaktowe do opiekunów: 795-845-242