Imię: Niut
Ur. 01.2018
Wielkość: mały

Niut czeka na wirtualnego opiekuna!

Niut to młody, mały piesek znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest spokojny i nieśmiały, schronisko troszeczkę go przerasta. Widać, że bardzo tęskni za domem. Powoli nadstawia łepek, aby można było go pogłaskać i zdobyć jego zaufanie. Niut ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy i jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych piesków. Będziemy to sprawdzać, kiedy piesek poczuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?