Imię: Nolan
Rasa: mix
Ur. 2017
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: ok. 18 kg

Nolan czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja:
Nolan powrócił do zdrowia i pełnej sprawności. Jest radosnym i pełnym energii pieskiem. Lubi być w centrum uwagi a kontakt z człowiekiem daje mu wiele przyjemności. Nolan ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Dobrze dogaduje się z koleżanką z boksu. Przyjedź, poznaj i pokochaj tego ślicznego psiaczka.

Aktualizacja:
Nolan miał otwarte złamanie obu kości przedramienia. Jest już po operacji osteosyntezy kości łokciowej i kości promieniowej. Ma w tej chwili ograniczoną możliwość ruchu i powolutku dochodzi do siebie. Po 4 tygodniach będzie miał wykonane radiologiczne badanie kontrolne. Trzymamy mocno kciuki za powrót Nolana do zdrowia i pełnej sprawności.

Nolan to średni pies znaleziony na terenie gminy Czosnów. Piesek jest po wypadku komunikacyjnym, ma złamaną przednią łapę. W tej chwili przebywa w lecznicy weterynaryjnej, gdzie będzie miał wykonywaną operację. Gdy piesek dojdzie do siebie uzupełnimy jego opis. Choć mamy nadzieję, że piesek ma właściciela i wcześniej wróci do swojego domu.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl