Imię: Nuka
Rasa: mix amstaffa
Ur.: 2015 r
Wielkość: średnia

Nuka czeka na wirtualnego opiekuna!

Nuka to suczka w typie amstaffa znaleziona na terenie Legionowa. Psinka jest zaczipowana ale niestety dane kontaktowe są nieaktualne. Nuka to bardzo otwarta i przyjacielsko nastawiona suńka. Już od pierwszych chwil dała się poznać jako delikatna, spokojna i grzeczna dziewczyna. Lubi być głaskana i drapana po szyjce. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i słucha opiekuna. Marzy o nowym, prawdziwym i kochającym domku. Spełnij jej pragnienia!