„Obiecali, że zaraz wrócą…”

Podaruj budę psom wyrzuconym z powodu wakacji.

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych od 3 grudnia 2010 roku niesie pomoc bezdomnym, skrzywdzonym przez ludzi psom. Tylko w 2014 r. zaopiekowaliśmy się 520 bezdomnymi zwierzętami, zapewniliśmy im dach na głową, pełną miskę, wyleczyliśmy i zagwarantowaliśmy bezpieczeństwo. Wykastrowaliśmy 520 zwierząt, a ponad 430 naszych podopiecznych znalazło dom.

Z roku na rok doskonalimy nasze schronisko. Robimy wszystko by 220 psom mieszkających w Fundacji żyło się jak najlepiej. Remont budynku dla psów, gabinetu weterynaryjnego i kolejne boksy to tylko część wydatków z ostatnich miesięcy.

Skrzywdzonych zwierząt nieustannie przebywa, szczególnie przed wakacjami. Aby przygotować się do tego trudnego czasu przygotowaliśmy dodatkowe miejsca dla opuszczonych przez ludzi istot. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i sponsorów udało się stworzyć 16 bezpiecznych boksów! To szansa dla porzuconych jak rzecz, niepotrzebnych i zapomnianych w trakcie lata zwierząt.

Własnymi siłami, ze zdobytych desek tworzymy budy, które zapewnią psiakom schronienie przed deszczem, słońcem i wiatrem. Niestety sami nie damy rady zbudować odpowiedniej ilości psich domków.
Prosimy, pomóżcie zapewnić dach na głową zwierzętom, które zawiódł człowiek.

Do 15 lipca musimy zgromadzić 16 bud.
Uzyskaliśmy bardzo dobre ceny na ocieplone budy w uniwersalnych rozmiarach:
300 PLN – rozmiar L (dla średniego psa)
340 PLN – rozmiar XL (dla dużego psa)
Bardzo prosimy o wpłaty z dopiskiem „buda”:

ul. Modlińska 107 B
05-110 Jabłonna
nr konta: 49 8013 0006 2001 0014 0865 0002

Przyjmiemy używane budy oraz deski/styropian w dobrym stanie. Dary możemy odebrać do 30km od Nowego Dworu Mazowieckiego.

Za każdą złotówkę i materiał dziękujemy!.

Kochani,

wczoraj dostaliśmy budę do lekkiego remontu :). Odrestaurujemy dziewczynkę i będzie jak nowa.

OGROMNIE, OGROMNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!.

Pamiętajcie: przyjmiemy budy używane, nowe, styropian/deski!. Po budy/materiały przyjedziemy w promieniu 30 km od Nowego Dworu Mazowieckiego.