Ciepły dom dla psiaków na zimę.

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych, która prowadzi schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim jest w trakcie budowy pawilonu z ogrzewanymi boksami. Prace zbliżają się ku końcowi. W środku jest już piec, ale ciężko ogrzać prawidłowo budynek, który nie jest ocieplony.

Zima tuż tuż, a nasze psiaki, szczególnie te z krótką sierścią potrzebują ciepła. Boimy się o nie, ponieważ mogą nie przetrwać najgorszego okresu w roku. Chcemy możliwie najszybciej rozpocząć ocieplanie pawilonu. Zakup materiałów to koszt 8.000zł. Robocizna wyniesie 3.750zł.

Nasi podopieczni potrzebują pomocy. Każda złotówka się dla nas bardzo liczy i przybliża do upragnionego celu. Wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej. Otwórzcie swe serca i spełnijcie marzenia bezdomnych psów. Pragniemy stworzyć im jak najlepsze warunki. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pobyt w schronisku nie był dla nich traumatycznym przeżyciem. Chcemy, aby mogły poczuć się w nim jak w domu- ciepłym i bezpiecznym w oczekiwaniu na adopcję.

Pieniądze można wpłacać na nasze konto:
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
ul. Modlinska 107 B
05-110 Jabłonna
nr konta: 49 8013 0006 2001 0014 0865 0002
w tytule przelewu wpisując: ocieplenie budynku

Nie bądźmy obojętni! One liczą na Naszą pomoc!

Film pokazuje, jak schronisko wyglądało w tamtym roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, chcemy stale polepszać los naszych bezdomnych braci mniejszych! Pomóż nam w tym!

http://www.youtube.com/watch?v=vosSvgVwZE8

 a tak wyglądamy teraz:

https://www.youtube.com/watch?v=XlZEUZJc770

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij