Imię: Ognik
Ur. 08.2021
Wielkość: mały
Waga: 7,50 kg

Ognik czeka na wirtualnego opiekuna!

Ognik to szczeniak znaleziony na terenie gminy Brwinów. Piesek jest w pierwszych chwilach odrobinkę nieśmiały. Jednak gdy poświęci mu się czas i obdarzy czułościami Ognik zmienia się w wesołego i pogodnego chłopaczka. Psiak lubi przytulanki i głaski. Nie znamy jego rodziców, ale Ognik zapowiada się na średniego / dużego pieska. Podaruj domek i zyskaj wspaniałego przyjaciela na długie lata.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.