Imię: Omułek
Rasa: mix
Ur.: 2010
Płeć: samiec
Wielkość: mały
Waga: 11 kg

Omułek czeka na wirtualnego opiekuna!

Omułek to nieduży psiaczek, który wrócił do schroniska z nieudanej adopcji. Piesek jest bardzo spokojny i cichutki. Do nowo poznanych osób jest delikatnie wycofany, potrzebuje troszkę czasu, żeby w pełni zaufać nowemu opiekunowi. Jednak gdy to nastąpi, Omułek zmienia się w radosnego i spragnionego czułości chłopaczka. Piesek coraz ładniej chodzi na smyczy, ma już za sobą kilka udanych spacerków. Psiak jest strasznym łasuchem i za smaczki zrobi wiele, a to powinno pomóc mu w pokonaniu trudności i opanowaniu sztuki perfekcyjnego spacerowania na smyczce. Omułek dogaduje się z suczkami, z pieskami bywa różnie. Akceptuje również towarzystwo kotów. Szukamy dla niego odpowiedzialnego i bezpiecznego domku, w którym nowy opiekun będzie gotowy do pracy z psem, poświęci mu czas i podaruje dużo miłości.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl