Imię: Onka
Rasa: mix ON
Ur. 2011
Wielkość: duża
Onka czeka na wirtualnego opiekuna!

Onka to starsza sunia w typie owczarka niemieckiego znaleziona na terenie Legionowa. Trafiła do schroniska w trakcie cieczki. Jest troszkę onieśmielona nową sytuacją , ale głaskanie i mizianie sprawia jej dużą przyjemność . Nasza panna jest grzeczna i bardzo posłuszna. Na smyczy potrafi ładnie chodzić, prezentując okazale swoje wdzięki. Onka bardzo dobrze dogaduje się z kolegą z boksu. Szukamy właściciela tej pięknej suczki.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?