Imię: Opal
Ur.: 2014
Wielkość: średni

Opal czeka na wirtualnego opiekuna!

Opal to rudzielec znaleziony na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska w dniu 21.11.2020. Piesek ma ranę u nasady ogona. Jest już pod opieką weterynarza. W stosunku do człowieka jest przyjazny i kontaktowy. Lubi nadstawić łepek do głaskania. Umie chodzić na smyczy, choć na nieznanym terenie jest początkowo ostrożny. Jednak wraz z upływem czasu zaczyna czuć się jak u siebie. Opal został znaleziony w skórzanej obroży widocznej na zdjęciach. Czy ktoś szuka i tęskni za psiakiem ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?