Imię: Oregano
Rasa: mix
Ur. 03.2020
Płeć: samiec
Wielkość: mały
Waga: 4,20 kg

Oregano czeka na wirtualnego opiekuna!

Oregano to maleństwo które zostało oddane do schroniska po miesiącu od adopcji. Niestety adoptujący okazali się osobami bez serca, wyobraźni i potraktowali pieska jak zabawkę. Przy adopcji psiaka zapewniali że są osobami cierpliwymi, gotowymi uczyć psie dziecko życia i …………… po miesiącu oddali, „bo on niszczy i nasz kot go nie lubi”. Mamy nadzieję, że osoby te już nigdy nie będą chciały pomagać zwierzakom i nie skrzywdzą kolejnego pieska.
Pomimo wszystko Oregano jest wesołym i skorym do zabaw psiaczkiem. Lubi przytulanki i mizianki. Na kolankach czuje się najbezpieczniej. Na smyczy też spaceruje z ochotą. Bardzo prosimy o domek w którym piesek poczuje się pełnoprawnym członkiem rodziny i będzie kochany przez całe życie.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !
Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.
Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl