Imię: Organek
Ur.: 07.2020
Wielkość: mały
Waga: 7,90 kg

Organek czeka na wirtualnego opiekuna!

Organek to młody psiak znaleziony na terenie gminy Czosnów. W pierwszych chwilach pobytu w nowym środowisku był nieco zagubiony i nie czuł się pewnie. Wystarczyło jednak kilka delikatnych słówek i głasków, aby przełamał swoje obawy i zaufał człowiekowi. To delikatny, grzeczny i milutki chłopaczek. Gdy jest blisko opiekuna czuje się szczęśliwy i bezpieczny. Z chodzeniem na smyczy ma trochę problemów. Pokochaj go i podaruj wspaniały domek!