Imię: Orion
Ur. 2016 r
Wielkość: średni
Waga : 14 kg

Orion czeka na wirtualnego opiekuna!

Orion to sympatyczny średniaczek znaleziony na terenie gminy Błonie. Jest otwartym i przyjacielsko nastawionym do człowieka psiakiem. Głaskanie i przytulanie dają mu dużo radości i przyjemności. Dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Niestety piesek nie jest przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt. Orion został znaleziony w szarej, parcianej obroży widocznej na zdjęciach. Psiak szuka wspaniałego domku, w którym zostanie objęty opieką i obdarzony miłością.

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ