Imię: Orlik
Ur. 01.03.2018
Wielkość: mały

Orlik czeka na wirtualnego opiekuna!

Orlik to szczeniak znaleziony na terenie Otwocka. Jest bardzo wesołym i ciekawskim pieskiem. Śmiało podchodzi do ludzi i czeka na pieszczoty. Przytula się do człowieka i radośnie merda ogonkiem. Nie znamy rodziców Orlika, więc nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się na psiaka średniej wielkości. Podaruj temu maluszkowi ciepły, bezpieczny i pełny miłości domek na zawsze.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.

Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.