Imię: Orzeszka
Ur. 01.2020 r
Wielkość: średnia
Waga: ok. 12 kg

Orzeszka czeka na wirtualnego opiekuna!

Orzeszka to ruda suczka odebrana interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Orzeszka jest sunią grzeczną i potulną. W pierwszym kontakcie z człowiekiem nie czuje się pewnie. Potrzebuje troszkę czasu aby się otworzyć i w pełni zaufać. Sunia nie potrafi chodzić na smyczy. Czy ktoś ją pokocha i podaruje wspaniały domek?

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.