Imię: Oskar
Ur.: 12.2019
Wielkość: średni
Waga: ok. 16 kg

Oskar czeka na wirtualnego opiekuna!

Oskar to młody blondynek znaleziony na terenie gminy Czosnów. Psiak jest bardzo zestresowany i onieśmielony nieznanym otoczeniem. Musimy dać mu trochę czasu na aklimatyzację i poznanie nowych opiekunów. Na chwilę obecną Oskar nie wykazuje chęci do zawierania bliższych znajomości z człowiekiem. Piesek nie umie również chodzić na smyczy. Kto pokocha tego młodziaka i pokaże, że człowiek może być kochającym przyjacielem?