Imię: Paluszek
Wielkość: mały
Waga: 7,55 kg

Wirtualnym opiekunem Paluszka jest Kamila

Paluszek to mały, wrażliwy piesek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W nieznanym otoczeniu czuje się trochę niepewnie i potrzebuje czasu aby zaufać człowiekowi. Gdy już kogoś pozna delikatnie zabiega o jego uwagę i pieszczoty. Paluszek umie chodzić na smyczy. W stosunku do innych psów jest przyjacielski. Został znaleziony w zniszczonej, czerwonej obróżce. Widać że piesek tęskni za swoim właścicielem i czeka na niego z niecierpliwością.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?