Imię: Paprotka
Ur. 12.2017
Wielkość: mała
Waga: 5,50 kg

Paprotka czeka na wirtualnego opiekuna!

Paprotka to młoda, mała suczka znaleziona dnia 06.12.2018 na terenie gminy Otwock. Jest przestraszona sytuacją w jakiej się znalazła, na nieznanym terenie czuje się bardzo niepewnie. Sunia jest bardzo wrażliwa i delikatna. Jednak od początku zabiega o uwagę człowieka i szuka w nim oparcia. Lubi być miziana i przytulana. Paprotka ładnie chodzi na smyczy. Sunia musiała mieć domek, jest grzeczna i ułożona. Paprotka czeka na swojego człowieka i bardzo tęskni.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?