Imię: Parka
Ur. 11.11.2021r
Wielkość: mała

Parka czeka na wirtualnego opiekuna!

Parka to malutka dziewczynka znaleziona razem z mamą na terenie gminy Przasnysz. Psinka jest bardzo wesoła, energiczna i rozbrykana. W towarzystwie człowieka czuje się beztrosko a głaski i pieszczoty dają jej wiele radości i sprawiają przyjemność. Uwielbia zabawy i drobne szczenięce psoty. Zapowiada się na średniej wielkości pieska. Kto pokocha uroczą, bielutką kudłatkę?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.