Imię: Pasikonik
Ur. 02.2018
Wielkość: mały
Waga: 3,20 kg

Pasikonik czeka na wirtualnego opiekuna!

Pasikonik został znaleziony razem z rodzeństwem na terenie gminy Wieliszew. Piesek jest bardzo wesoły, towarzyski i ciekawski. Śmiało podchodzi do ludzi i czeka na pieszczoty. Potem radośnie merda ogonkiem i rozdaje całuski. Nie znamy rodziców Pasikonika, więc nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się na psiaka średniej wielkości. Podaruj temu maluszkowi ciepły, bezpieczny i pełny miłości domek na zawsze.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.