Imię: Pentliczek
Ur. 2015
Wielkość: mały

Pentliczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Pentliczek to mały piesek znaleziony w towarzystwie drugiego psiaka na terenie gminy Brwinów. Pieski są do siebie bardzo podobne, więc to chyba bracia. Pentliczek jest nieśmiały i wrażliwy. Nie czuje się pewnie w nieznanym schroniskowym otoczeniu. Jednak do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, potrzebuje tylko czasu aby w pełni zaufać człowiekowi. Piesek nie umie chodzić na smyczy. Czy zgadza się z innymi pieskami będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?