Imię: Pianka
Rasa: mix
Ur. 2015
Płeć: samica
Wielkość: mała
Waga: 5,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Hanna

Aktualizacja 13.08.18 :
Pianka – po prostu pokochaj ją! Sunia jest cudowna i nad wyraz urocza i milusińska. Jest bardzo spokojna i uległa i z ogromną radością nadstawia się do głaskania i przytulania. Lubi bawić się piłeczką, jednak to człowiek przede wszystkim jest w centrum jej zainteresowania. Sunia będzie wspaniałym przyjacielem i wiernym towarzyszem na wiele lat.

Pianka to malutka suczka znaleziona z dużą ilością kleszczy w okolicach schroniska. Sunia ma babeszjozę. Podaliśmy jej leki i już czuje się lepiej. Pianka jest nieśmiałą suczką i potrzebuje czasu aby zaufać nieznanej osobie. Gdy już kogoś pozna, jest wpatrzona w niego jak w obrazek, z radością tuli się do niego i czeka na głaski. Pianka nie radzi sobie na smyczy. Psinka jest czyściutka i bardzo grzeczna, więc na pewno miała swój domek i swojego człowieka.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl