Imię: Pianka
Ur. 2015
Wielkość: mała
Waga: 5,50 kg

Pianka czeka na wirtualnego opiekuna!

Pianka to malutka suczka znaleziona z dużą ilością kleszczy w okolicach schroniska. Sunia ma babeszjozę. Podaliśmy jej leki i już czuje się lepiej. Pianka jest nieśmiałą suczką i potrzebuje czasu aby zaufać nieznanej osobie. Gdy już kogoś pozna, jest wpatrzona w niego jak w obrazek, z radością tuli się do niego i czeka na głaski. Pianka umie chodzić na smyczy. Psinka jest czyściutka i bardzo grzeczna, więc na pewno miała swój domek i swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?