Imię: Piąteczka
Ur. 01.04.2022 r
Wielkość: mała
Waga: 3,20 kg

Piąteczka czeka na wirtualnego opiekuna!

Piąteczka to dziewczynka znaleziona w dniu 09.06.2022r na ulicy Andersa w Markach. Psinka jest wesoła i żywiołowa. Uwielbia zabawy i drobne psie psotki. Lgnie do człowieka i chętnie nadstawia brzuszek prosząc o drapanko. Jest ciekawa otoczenia i beztrosko zwiedza nieznane zakamarki. Nie znamy rodziców psinki ale zapowiada się na małego/średniego pieska. Piąteczka zasługuje na wspaniały domek, pełen szczęścia i miłości.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.