Piec-serce naszego budynku

Wiemy, że do zimy jeszcze troszkę czasu, ale my już dziś wciąż o niej myślimy. Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych od 2012 roku buduje pawilon dla bezdomnych, potrzebujących pomocy psów.

Taka budowa, to ogromna inwestycja, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na piec. Piec na ekogroszek w naszym przypadku to koszt około 8.000 zł. Piec jest niezbędny do normalnego funkcjonowania w zimę nie tylko psów, ale również pracowników.

Prosimy, pomóżcie w zakupie pieca- serca naszego budynku. Bez niego będzie nam bardzo ciężko przetrwać zimę.

Wpłat można dokonać

ul. Modlinska 107 B
05-110 Jabłonna

nr konta: 49 8013 0006 2001 0014 0865 0002

w tytule: piec

lub przez SIEPOMAGA:

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.