Imię: Pier
Wielkość: duży
Waga: ok. 25 kg

Wirtualnym opiekunem jest Anna Potrzebnicka

Pier to duży, biszkoptowy pies znaleziony na terenie Legionowa. Trafił do schroniska mocno wychudzony. Jest bardzo kontaktowy i śmiało zwiedza nowe otoczenie. W stosunku do człowieka jest przyjazny i zabiega o jego uwagę. Ma niewyczerpane podkłady energii, lubi biegać i skakać. Radzi sobie dobrze na smyczy. Pier został znaleziony w dwóch obrożach widocznych na zdjęciach. Biszkoptowy przystojniak chce kochać i być kochany.