Imię: Pier
Ur.: 2017
Wielkość: duży
Waga: ok. 25 kg

Pier czeka na wirtualnego opiekuna!

Pier to duży, biszkoptowy pies znaleziony na terenie Legionowa. Trafił do schroniska mocno wychudzony. Jest bardzo kontaktowy i śmiało zwiedza nowe otoczenie. W stosunku do człowieka jest przyjazny i zabiega o jego uwagę. Ma niewyczerpane podkłady energii, lubi biegać i skakać. Radzi sobie dobrze na smyczy, choć zdarza mu się pociągnąć. Pier został znaleziony w dwóch obrożach widocznych na zdjęciach. Kto zgubił tego biszkoptowego przystojniaka ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?