Imię: Pionek
Ur.: 08.2020
Wielkość: mały

Pionek czeka na wirtualnego opiekuna!

Pionek o młody rudzielec znaleziony na terenie Legionowa. Piesek jest troszkę onieśmielony nieznanym otoczeniem i potrzebuje czasu, aby poczuć się pewniej. W stosunku do człowieka jest przyjazny, choć w pierwszym kontakcie zachowuje ostrożność. Jednak wraz z upływającym czasem coraz chętniej nadstawia łepek na delikatne głaski. Pionek całkiem dobrze radzi sobie na smyczy. Piesek szuka kochającego i bezpiecznego domku.