Imię: Plotka
Ur.: 09.2020
Wielkość: średnia
Waga: 17,50 kg

Plotka czeka na wirtualnego opiekuna!

Plotka to młodziutka, biała suczka znaleziona ze swoją siostrą Prawdą na terenie Sochaczewa. Sunie początkowo były onieśmielone nowym miejscem i nieznanymi opiekunami. Jednak szybciutko się otworzyły, poczuły się bezpiecznie i zaufały nam całkowicie. Teraz to dwie wesołe i sympatyczne dziewczyny, cały czas chętne na mizianki i przytulanki. Z innymi pieskami bardzo ładnie się dogadują. Suczki muszą poćwiczyć chodzenie na smyczy, ponieważ mają jeszcze z tym małe kłopoty. Kto pokocha takie fajne blondyneczki ?