Gorące podziękowania dla Stowarzyszenia Razem dla Bielan i ich partnerów za organizację i przeprowadzenie zbiórki “Pomóż psiakom w schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim” . Dziękujemy Wszystkim biorącym udział w zbiórce.

Z całego serca dziękujemy Burmistrzowi Bielan Panu Grzegorzowi Pietruczukowi, Zastępcy Burmistrza Panu Włodzimierzowi Piątkowskiemu i wszystkim, którzy odwiedzili nasze schronisko w minioną sobotę i przywieźli ze sobą zebrane dary. Dziękujemy za serce okazane bezdomnym psiakom, wielką empatię na potrzeby naszych Braci Mniejszych i wspaniałą atmosferę. Mamy nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie.
W tę akcję włączyło się naprawdę wiele osób, ale szczególne podziękowania składamy dwóm genialnym dziewczynom, które spięły całą akcję od A do Z, zadbały o każdy szczegół i… przede wszystkim wyszły z tą inicjatywą: Grażyna i Sylwia. Dziękujemy partnerom akcji: Jesteśmy z Chomiczówki, Zapiekanki u Pandy, Bielany.vet, Szkoła Podstawowa nr 289 i Pani Dyrektor Renata Kurlanc, Niepubliczne Przedszkole “Viva Kids”, Sklep “BE-RO CONRAD”, Przedszkole nr 421, Akita Sklep Zoologiczny, Sklep z artykułami dla zwierząt “Ciapek”, Liceum Ogólnokształcące nr 13 – wielkie brawa dla Was za OLBRZYMIĄ POMOC.
Za wsparcie w koordynacji podczas całej akcji, promowanie wydarzenia, organizację zbiórek oraz za pomoc w sobotnim przekazaniu rzeczy ze zbiórki dziękujemy również indywidualnie Annie, Ksaweremu, Beacie, Michałowi, Elżbiecie, Jackowi, Patrykowi, Renacie, Krzysztofowi, Weta Ana oraz za opracowanie graficzne Marcinowi!