Imię: Poezja
Ur.: 06.02.2022 r
Wielkość: mała
Waga: 4,20 kg

Poezja czeka na wirtualnego opiekuna!

Poezja to malutka dziecinka znaleziona na terenie gminy Krasne. Trafiła do schroniska bardzo zakleszczona i jest pod opieką weterynarza. Suczka jest troszkę nieśmiała w pierwszym kontakcie ale szybko przełamuje swoje obawy i po zapoznaniu z opiekunem otwiera się coraz chętniej nadstawiając główkę do głasków. Jest wesoła i rozbrykana. Bliskość człowieka daje jej poczucie bezpieczeństwa. Psinka zasługuje na cudowny, kochający domek.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!