Imię: Polo
Rasa: mix ON
Ur.: 01.2020
Wielkość: średni

Polo czeka na wirtualnego opiekuna!

Polo to owczarkowaty młodziak znaleziony 13.10.2020 w Markach przy ul. Piłsudskiego. Pies ma uraz tylnej łapki, jest już pod opieką weterynarza. Prawdopodobnie to nic poważnego. Polo w pierwszej chwili jest onieśmielony nieznanym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Jednak do człowieka lgnie od pierwszego spotkania. Okazuje się wtedy, że jest przemiłym, sympatycznym i kochanym psiakiem. Lubi być głaskany i przytulany – widać, że sprawia mu to wielką przyjemność. Średnio radzi sobie z chodzeniem na smyczy, ale jest młodym pieskiem i na pewno szybko się nauczy. Kto szuka tego ślicznego chłopaczka?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?