Imię: Pomarańczka
Ur. 15. 11. 2018
Wielkość: mały
Waga: 2,60 kg.

Pomarańczka czeka na wirtualnego opiekuna!

Pomarańczka trafiła do schroniska razem z mamą i trójką rodzeństwa. Jest bardzo wesoła, żywiołowa i rozbrykana. Cały czas chętna do psich zabaw i psot. Śmiało zwiedza otaczający świat i jest bardzo ciekawska. Sunia zapowiada się na średniego/dużego pieska. Pokochaj Pomarańczkę i podaruj jej pełny ciepła, troski domek.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.