Imię: Prawda
Ur.: 09.2020
Wielkość: średnia
Waga: 17,50 kg

Prawda czeka na wirtualnego opiekuna!

Prawda to młodziutka, biała suczka znaleziona ze swoją siostrą Plotką na terenie Sochaczewa. Sunie początkowo były onieśmielone nowym miejscem i nieznanymi opiekunami. Jednak szybciutko się otworzyły, poczuły się bezpiecznie i zaufały nam całkowicie. Teraz to dwie wesołe i sympatyczne dziewczyny, cały czas chętne na mizianki i przytulanki. Z innymi pieskami bardzo ładnie się dogadują. Suczki muszą poćwiczyć chodzenie na smyczy, ponieważ mają jeszcze z tym małe kłopoty. Kto pokocha te wspaniałe blondyneczki?