Imię: Promyczek
Rasa: mix yorka
Ur. 2014
Płeć: samiec
Wielkość: mały
Waga: 4 kg

Promyczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Promyczek to piesek w typie yorka podrzucony pod naszym schroniskiem. Psiak był w koszmarnym stanie. Bardzo brudny, zapchlony, cały pokryty ogromnymi dredami, które utrudniały mu normalne poruszanie. Piesek ma kłopoty z oczami i prawdopodobnie nie widzi, albo widzi bardzo słabiutko. W schronisku Promyczek został ostrzyżony. Od razu poczuł się lepiej, stracił ponad 0,5 kg , które musiał codziennie dźwigać na swoim malutkim grzbieciku. Czeka go jeszcze konsultacja u psiego okulisty. Psiaczek uwielbia się przytulać i nadstawiać do buziaków, najlepiej czuje się na kolankach swojego opiekuna. Nie radzi sobie za dobrze na smyczy, ale przy odpowiedniej dawce miłości i cierpliwości na pewno pokona swoje ograniczenia. Promyczek jest strasznym łakomczuszkiem i za smaczka zrobi wiele. Szukamy dla tego maluszka ciepłego domku, pełnego miłości i troski, gdzie psinka zapomni o swoim dotychczasowym życiu.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl