Imię: Ptyś
Ur. 2014
Wielkość: średnia
Waga: ok 10 kg
Ptyś czeka na wirtualnego opiekuna!

Ptyś to nieduży psiak, znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Trafił do nas z ranami w okolicach pyszczka, prawdopodobnie po spotkaniu z dzikami. Jest już po leczeniu, wszystko ładnie się zagoiło. Psiak jest jeszcze nieśmiały, ale z czasem się otwiera. Wystarczy odrobina czułości i cierpliwości a Ptyś lgnie do człowieka po więcej i więcej głasków. Nie umie chodzić na smyczy, ale jest inteligentny i na pewno szybko się nauczy. Będziemy sprawdzać jaki ma stosunek do innych psów.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.