Imię: Rabacik
Ur.: 2018 r
Wielkość: mały
Waga: 5,50 kg

Rabacik czeka na wirtualnego opiekuna!

Rabacik to długowłosy rudasek , który razem ze swoim towarzyszem Rachunkiem stracił domek. Widać, że psiaki się świetnie dogadują i są bardzo zżyte. W pierwszym kontakcie z człowiekiem pozostają ostrożne i nieufne. Kiedy już się otworzą i zaufają nowym opiekunom okazuje się, że są małymi przylepkami lubiącymi pieszczoty i głaski. Chodzenie na smyczy nie jest im obce. Szukają nowych, wspaniałych i pełnych miłości domków.