Imię: Rafa
Ur.: 2017
Wielkość: średnia
Waga: 17,50 kg

Rafa czeka na wirtualnego opiekuna!

Rafa to trikolorka znaleziona na terenie gminy Łochów. Sunia trafiła do schroniska z ósemką szczeniaczków, dla których jest czułą i troskliwą mamusią. W pierwszych kontaktach z nieznaną osobą jest nieśmiała i zachowuje ostrożność. Jednak gdy kogoś lepiej pozna, to lgnie do niego i zabiega o uwagę i pieszczoty. Sunia ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale pod cierpliwym okiem opiekuna na pewno udoskonali tą umiejętność. Rafa to spokojna i grzeczna psinka, mamy nadzieję, że szybciutko znajdzie kochający domek.