Imię: Rafałek
Ur.: 2014
Wielkość: mały
Waga: ok. 8 kg

Rafałek czeka na wirtualnego opiekuna!

Rafałek to mały piesek znaleziony na terenie Legionowa w towarzystwie dużego, kudłatego kolegi Gucia. Rafałek to przemiły, łagodny piesek. Wczoraj był bardzo wystraszony, jednak wykazał się ufnością i dał się wziąć na ręce. Piesek nie przejawia absolutnie żadnych zachowań agresywnych. Widać, że ma przyjacielskie nastawienie zarówno do ludzi jak i innych piesków. Czekamy aż troszkę się ośmieli, przestanie się bać i poczuje się bezpiecznie. Szukamy właściciela!

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Dane kontaktowe: 795 845 242