Imię: Rajka
Ur. 2017
Wielkość: mała

Rajka czeka na wirtualnego opiekuna!

Rajka to nieduża, szorstkowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Regimin. Sunia jest mocno zakleszczona i ma liczne wyłysienia na ciele. Jest już pod opieką weterynarza. Mamy nadzieję, że zaniedbanie jest spowodowane dłuższym przebywaniem poza domem, a nie brakiem opieki właściciela. W stosunku do człowieka suńka jest mega przyjazna, uwielbia się przytulać i nadstawiać do miziania. Rajka umie ładnie chodzić na smyczy, jest bardzo grzeczniutka i wpatrzona w człowieka. Do innych piesków jest nastawiona bardzo pozytywnie.