Imię: Ramona
Rasa: mix ON
Ur.: 2015
Płeć: samica
Wielkość: duża
Waga: 29 kg

Ramonie pomaga Mako

Aktualizacja:
Łapa Ramony ładnie się zrosła. Opatrunek usztywniający został ściągnięty a suczka czuje się bardzo dobrze. Po prześwietleniu łapki okazało się, że suczka ma zwyrodnienie stawu łokciowego lewego (dysplazja). Czeka ją jeszcze rehabilitacja ale niestety nie wiemy czy uda jej się powrócić do pełnej sprawności. Szuka cudownego domku, pełnego miłości i szczęścia.

Ramona to długowłosa owczarka znaleziona na terenie gminy Łochów. Suczka trafiła do schroniska ze złamaną przednią łapą. Jest już pod opieką weterynarza. Dziś będzie miała nastawiane złamanie i zakładany opatrunek. Sunia jest bardzo przyjacielska i wesoła. W nowym otoczeniu czuje się jak u siebie i to już od pierwszych chwil. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Kto pokocha taką miłą i sympatyczną dziewczynkę ?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl