Imię: Raper
Rasa: mix
Ur. 2015
Płeć: samiec
Wielkość: duży
Waga: ok. 38 kg

Raper czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja:
Raper, po czasie spędzonym w schronisku otworzył się. Teraz czuje się pewnie i jest chętny do zawierania nowych znajomości. Bardzo lubi przebywać w towarzystwie człowieka. Chętnie nadstawia główkę prosząc o głaski i drapanko. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko kochającego człowieka…Chcesz mieć wiernego przyjaciela? Adoptuj Rapera!

Raper to duży pies znaleziony 27.06.2020 na terenie gminy Otwock. Pies jest trochę onieśmielony i nie czuje się pewnie w nieznanym, schroniskowym otoczeniu. Jednak po chwili spędzonej z nowym opiekunem zaczyna się otwierać i pokazuje, że jest bardzo przyjazny i spragniony kontaktu. Raper ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczny i posłuszny. Psiak został znaleziony w skórzanej, mocno zużytej obroży widocznej na zdjęciach. Czeka na nowy domek i kochającego przyjaciela.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl