Imię: Raper
Ur. 2015
Wielkość: duży
Waga: ok. 38 kg

Raper czeka na wirtualnego opiekuna!

Raper to duży pies znaleziony 27.06.2020 na terenie gminy Otwock. Pies jest trochę onieśmielony i nie czuje się pewnie w nieznanym, schroniskowym otoczeniu. Jednak po chwili spędzonej z nowym opiekunem zaczyna się otwierać i pokazuje, że jest bardzo przyjazny i spragniony kontaktu. Raper ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczny i posłuszny. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psów, będziemy to sprawdzać. Psiak został znaleziony w skórzanej, mocno zużytej obroży widocznej na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?