Imię: Rebus
Ur. 2014
Wielkość: duży

Rebus czeka na wirtualnego opiekuna!

Rebus to rudy pies, który trafił do schroniska razem ze swoją koleżanką Bubą z powodu choroby dotychczasowego właściciela. Rebus w pierwszym kontakcie jest nieśmiałym psem, ale wystarczy poświęcić mu kilka chwil i psiak zmienia się nie do poznania. Jest pogodnym i pełnym pozytywnej energii psem. Umie chodzić na smyczy. Szukamy dla niego domku, w którym będzie już na zawsze otoczony miłością i troską przez nowego opiekuna, najlepiej w towarzystwie Buby.