Imię: Arczi
Wielkość: średni
Waga: ok. 16 kg

Wirtualnym opiekunem jest Małgorzata

Arczi to rudo – biały średniaczek, który szuka miłości i swojego miejsca na ziemi. Arczi w pierwszym kontakcie jest nieśmiałym psem, ale wystarczy poświęcić mu kilka chwil i psiak zmienia się nie do poznania. Jest pogodnym i pełnym pozytywnej energii psem. Nie wymaga ciągłych głasków, ale od czasu do czasu prosi o małą porcję pieszczot. Niestety nie radzi sobie na smyczy za dobrze, ale jest grzeczny i posłuszny. Ładnie dogaduje się z koleżanką z boksu.