Imię: Reksio
Rasa: mix
Ur. 2017 r.
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga : 12 kg

Reksio czeka na wirtualnego opiekuna!

Reksio to średniaczek w typie teriera niemieckiego znaleziony na terenie Legionowa. Psiak jest zaczipowany, kontaktowaliśmy się z właścicielami,ale niestety nie chcą oni odebrać swojego psa. Mieli pieska od szczeniaczka i po trzech latach postanowili zostawić go w schronisku. Znudził się czy obowiązków było za dużo ? Nie wiemy. Reksio to przyjaźnie nastawiony szorściaczek, lubi kontakt z człowiekiem i z radością nadstawia się na głaski. Umie chodzić na smyczy, ale potrafi czasem mocniej pociągnąć. Jak przystało na teriera jest mega żywiołowy, uwielbia biegać i skakać. Niestety nie bardzo dogaduje się z innymi psami. Szukamy dla niego bezpiecznego, odpowiedzialnego domu i właściciela, który zna specyfikę rasy i będzie potrafił okiełznać jego temperament.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl